Life is nothing but a game, that most of us will lose.

Prolog

28. září 2012 v 19:12 | zelvicka7 |  Lady Malfoy
Zveřejněné na mém minulém blogu. Je to slabota, ale už to nebudu přepisovat. Kurzíva jsou budoucnost, normálně přítomnost. S vyplazeným jazykem Vaše zelvicka7Seděla na studené kamenné zemi a zírala do zdi naproti. Co jí to udělali? Co s ní to udělali? Podvedli ji a ona jim věřila. Taková nespravedlnost! Ucítila pach spáleniny a následně zaslechla výkřik. Právě vlekli nějakého vězně z pálení. Nezáviděla mu. Ještě nikdy ji nepálili, ale říkala si, že to je jen otázka času. Dříve hledala někoho, koho by se zeptala jaké to je, ale teď už to vědět nechtěla. Nechtěla v té díře zůstat už ani vteřinku. Pevně sevřela v ruce kus dřívka, které se válelo vedle ní. Nebyla to ale pravda, ona si to jen nalhávala, už neměla hůlku. Neměla, jak se bránit. Byla jim naprosto vydaná na milost a nemilost.
O dva týdny dříve
"Hermiono, pojď sem!" Ozvalo se zvolání z kuchyně.
"Jistě, už běžím," řekla posmutněle a zadívala se do zrcadla. Dlouhé, kaštanové kudrnaté vlasy jí splývaly až k pasu a v nádherných světle modrých šatech vypadala úžasně.
Kdo by řekl, že se jednou bude hodit k tomu dělat Harrymu a Ginny družičku a Ginn samotné svědka. Jenže stalo se - a bůhví proč se cítila smutná.
Kdyby tehdy věděla, co se stane, mnohem více by se radovala ze života. Jenže ne. Nevěděla to a pak byla nešťastná.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nikca289 nikca289 | 4. prosince 2012 v 17:23 | Reagovat

krasna kapitola :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama